DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

HISTORIE KLUBU

Klub byl založen v roce 1997 spolužáky a kamarády ze střední školy. Název vymyslel Zdeněk Eliáš. Začali jsme hrát na betoně novojičínskou malou kopanou, kterou tady rozjel člověk, který pro futsal udělal snad nejvíc v moravskoslezském kraji pan Luboslav Kapsa. Asi po roce a půl se naše cesty rozešly a TOP DOGS se rozdělil na dva kluby Top Dogs a Bidolido Team. Klukům z Bidolida jsme nechali dresy a my si ponechali název a vybudovali nový futsalový tým a začali stejně jako BIDOLIDO hrát oficiální futsalové soutěže, kde se v našem klubu vystřídalo cca 60 hráčů. Postupně jsme postupovali z nejnižších soutěží, až do divize F.

Nejdelší působení jsme zaznamenali v moravskoslezském krajském přeboru. Hlavním partnerem klubu je město Nový Jičín a domácí zápasy hrajeme na hale ABC v NJ.