08.02.2020
• Milan  |  08.02.2020 17:45:15  |  IP: 83.208.---.---
KFV ROUB VÍTKOVICE - TOP DOGS NJ 3:9 (2:2)

sestava: Beňo-Jachník-Hurta-Bajger(K)-Kocmich, Bialek- Indrák - Šimek-Hykel-Strnadel-Kremzer.
Branky: Voldán, Holaň, Telnar – Bajger 2, Kremzer 2, Kocmich, Indrák, Hurta, Bialek, Hykel
Žluté karty: Rodek – Bialek

HISTORICKÉ SEMIFINÁLE PRO TOP DOGS

K rozhodujícímu třetímu zápasu jsme odjížděli na Sarezu se smíšenými pocity. Před zápasem se nám omluvili ze zdravotních a jiných důvodů 4 hráči základní sestavy a tak jsme museli povolat ne zcela fit hráče Šimka, Kremzera a našeho "veterána" Peťu Strnadla a nakonec náš celý tým předvedl nesmírně odhodlaný a nadstandardní výkon vedoucí k postupu.
Utkání pro nás nezačalo vůbec dobře a po slalomu Voldána prohráváme hned ve 2.minutě 1:0, potom jsme převzali iniciativu, ale opět jsme si lámali zuby na "Medvědovi" a promítl se nám černý scénář minulého týdne. To vše odmítl Kocma, který "bodlem", jak jinak z přímého kopu propálil zeď i Medvěda a dále jsme pokračovali v iniciativě, kterou zužitkovali Jachník s Indrákem, kde zavzpomínali na souhru, kdy spolu ještě hrávali v dorostu velký fotbal a po přihrávce Jachníka, navýšil vedení Martin Indrák, který původně neměl ani hrát, ale naštěstí jej uvolnili dříve z práce. Bohužel vedení jsme neudrželi a k vyražené střele před koncem poločasu se dostal Holáň, který srovnal stav na 2:2. Soupeř měl sice více než 7 minut 5 AKO faulů, ale do konce poločasu již hrály Vítky disciplinovaně a další faul nebyl odpískán. V kabině jsme si řekli, že již nemáme co ztratit a druhý poločas do toho vlítneme hlava nehlava. Tato taktika nakonec vyšla dokonale, kde zejména Bialek prokázal velký přehled a našel našeho kapitána Bajgiho, který navýšil naše vedení na 3:2. Potom nápor soupeře dokončil Hurta s Kremzym a navýšil vedení na 5:2. Soupeř si vzal time a šel následně do power play, kde nám zatápěl zejména Marcel Rodek, který celý zápas střídal velmi minimálně a jeho kvalita je neskutečná. Bohužel pro Vítkovice jsme góly již dávali jen my a to Dan Bialek, Bajgi, Kremzy a dílo dokonal Hykel. Soupeř zkorigoval ještě před koncem na konečných 3:9 z jeho pohledu. Výsledek je pro Vítkovice velmi, krutý, ale v tomto utkání jsme prokázali jasnou převahu. Nicméně byla série velmi vyrovnaná. Vítkovicím děkujeme za atraktivní a férovou bitvu, kterou navštívilo i dost diváků, kterým se všechny 3 duely musely jistě líbit. Utkání navíc velmi dobře vedli oba rozhodčí a chtěl bych jim tak poděkovat, že se celý zápas nesl v duchu fair play. Náš letošní cíl jsme již naplnili 2x, když jsme postoupili do play off a ještě do semifinále, kde nás bude čekat další těžký soupeř a k semifinálovým bojům vzhlížíme s velkým respektem, protože se bude jednat o naši premiéru a ještě bohužel stále bez domácí haly.

28.01.2020
• Milan- the president  |  28.01.2020 15:58:31  |  IP: 83.208.---.---
1. zápas play off ROUB VÍTKOVICE - TOP DOGS NJ 5:6 (2:2,5:5)

soupiska: Soupiska Top Dogs: Beňo (B), Bajger ©, Kremzer, Hykel, Bialek, Bátrla, Jachník, Šimek, Sláma, Kocmich, Vojtko, Tobola

branky: Hykel 2, Bajger, Bátrla, Šimek, Kocmich

První historickou výhru pro náš klub v play off Divize F, přineslo až druhé prodloužení v utkání hraném na 2x5 minut.
Konečně se náš klub dočkal po dvou letech zaslouženého play off, který mu přiřadil klub Vítkovic, se kterým svádíme bitvy již od učinkování v krajském přeboru. Obraz utkání byl celkem podobný utkání v základní části, kdy náš klub smolně podlehl soupeři v závěru z 10 m kopu.
Utkání začínáme velmi "agilně" a již ve 4.minutě běží sám na brankáře Vítkovic náš nejlepší střelec, brankář vyběhl a střetnul se velmi nešťastně s Danem, který utrpěl úraz v oblasti zad a bohužel pro něj utkání skončilo i pro odvetu, ale také pro gólmana Vítkovic, který inkasoval bez váhání ČK. Utkání se na chvíli přerušilo a následovala hromadná diskuze a řada emocí. V následné přesilové hře jsme se ujali kapitánem Bajgim vedení 1:0,které jsme bohužel dlouho neudrželi a soupeř po přímém kopu blízko naší branky, vyrovnal na 1:1. Následně jsme se opět ujali vedení ranou Bátrly, které jsme neudrželi a po signálu soupeře bylo vyrovnáno na 2:2 a tak skončil i první poločas. Ve druhém poločase se soupeř ujal vedení 3:2, po štastné teči, ale vemi agilní Hykel srovnal na 3:3, poté se nám opět vrátil obrázek našich podzimních utkání, kde jsem spalovali jednu šanci za druhou a bohužel i v play off nás za to soupeř potrestal a ujal se vedení 5:3. Vlna zmaru na naši straně, ale zároveň obrovské odhodlání utkání zvrátit, také pro fanoušky, kteří obětovali páteční večer a přišli nás podpořit, sklidilo závěrečnou úrodu. 4 minuty před koncem jsme šli do hry bez brankáře s kapitánem Bajgerem a hned v 17.minutě navrátilec Jirka Šimek prostřeluje brankáře Musiola a minutu před koncem prostřeluje vítkovickou svatyni, z téměř nulového úhlu Kocur. V prvním prodloužení již gól nepadl a do druhého jsme dali všechny síly a hbitý a důrazný Hykel rozhodl o našem vítězství. Rád bych podotkl, že utkání sneslo vysokou kvalitu a bojovnost a oba týmy předvedly velmi kvalitní a obětavé výkony, které se jistě promítnou i v odvetě v Kopřivnici v pátek v 18:45.

10.12.2019
• Milan  |  10.12.2019 23:00:05  |  IP: 31.30.---.---
TD NJ - G.T. Trojanovice 5:8 (3:3)

Můj komentář bohužel velmi ovlivnila událost ve FN v Ostravě, a tak bych chtěl jen dodat, že celý tým Top Dogs NJ soucítí s obětmi a jejich rodinami a přeje upřímnou soustrast pozůstalým. My osobně navrhujeme minutu ticha při následujícím kole Divize F. Věřím , že se na tom shodneme. R.I.P.

03.12.2019
• Milan  |  03.12.2019 16:45:42  |  IP: 151.249.---.---
TD NJ - FU KOpřivnice 2:2 (0:1) branky: Handrych, Hykel
sestava: Beňo Vavřík, Bialek - Bajger "K"-Kocmich, Tobola - Handrych -Hykel - Kremzer - Vojtko - Bátrla

Zápas jsme odehráli na domácí půdě FU a nedokáži úplně vyhodnotit jestli to pro nás byl přínos. Každopádně pro diváky určitě a také děkujeme klukům z FU za umožnění odehrání utkání na jejich domácí hale. Každopádně mělo utkání velmi vysokou úroveň, i když nepadlo mnoho branek. V první půli dominoval svými rychlými výpady a šancemi náš tým, který se také ujal vedení 1:0 a měl ještě mnoho příležitostí vedení navýšit a rozhodnout o vítězi zápasu.Ale ve druhé půli byl výrazně lepší tým FU, který nás doslova chvílemi sevřel do kleští a dostal se dokonce do vedení 2:1, na které jsme dokázali odpovědět vyrovnání a paradoxně opět při tlaku FU mohl 13 sekund do konce rozhodnout v náš prospěch Bialek, kterého vychytal výborný Mazoch. Jinak bych v tomto utkání rád vyzdvihl výkon brankáře Tomáše Beňa a hostujícího Mazucha, kteří předvedli nadstandartní výkon a bez nich by utkání mohlo mít daleko zajímavější průběh a skóre mohlo být dvouciferné. Jinak my jsme s bodem relativně spokojeni a musíme se snažit pomalými krůčky udržet ve velmi silné konkurenci.

23.11.2019
• Milan  |  23.11.2019 23:31:54  |  IP: 83.208.---.---
Rád bych dodal, že se omlouvám, za nedodané předešlé komentáře, ale bohužel pracovní povinnosti a rodina si žádájí své. Když jsem před zápasem dostal omluvenku od nej střelce Kremzera a informaci od Vojtka a Hurty, že ze zdravotních důvodů nenastoupí a příjemná zpráva od Petra Horáka o narození nového člena TD, byl jsem v pasti. Proti BB Odry bez plné "nálože" na jejich půdě byla skutečnost, po dvou promrhaných zápasech, doslova likvidující. Do jednoho z nejtěžších utkání sezóny byl povolán veterán M.Indrák a mladíček Bátrla a nakonec to byl asi zatím můj nejlepší tah této sezóny. Utkání jsme rozehráli ve velkém stylu "Top Dogs NJ", i když původní plán byl hrát "zaďoura" k respektu k soupeří a plné hale oderských příznivců. Vedení 3:0 jsme drželi zuby nehty a opět se nám vybavil minulý týden, kdy jsme doslova pro....zápas. Bitva až do konce a taktické pokyny i 2 penalty, které soupeř proměnil nás nezlomily a doslova jsme vydřeli vítězství na hale v Odrách. Bohužel jsme přišli asi do koce sezóny o Uhlíře, ale koletkivní výkon byl neskutečný a jsem rád, že se s námi neustále počítá do PO. Z mého pohledu se jednalo o velmi vyhrocené utkání, které velmi dobře zvládli rozhodči. Velký respekt patří i oderským fanouškům, kdy i přes pár nepokojů s našimi hráči, respektovali úroveň téměř slezského derby. A navíc jsme konečně hráli na větší hale, která nám vyhovuje.Díky patří celému týmu za skvělou koordinaci.
• Milan  |  23.11.2019 23:23:18  |  IP: 83.208.---.---
Rád bych dodal, že se omlouvám, za nedodané předešlé komentáře, ale bohužel pracovní povinnosti a rodina si žádájí své. Když jsem před zápasem dostal omluvenku od nej střelce Kremzera a informaci od Vojtka a Hurty, že ze zdravotních důvodů nenastoupí a Petru Horákovi se narodil nový člen TD. Proti BB Odry bez plné "nálože" na jejich půdě bylo po dvou promrhaných zápasech pro mě tato skutečnost doslova likvidující. Do jednoho z nejtěžích utkání sezóny byl povolán veterán M.Indrák a mladíček Bátrla a nakonec to byl asi zatím můj neslepší tah této sezóny. Utkání jsme rozehráli ve velkém stylu "Top Dogs NJ", i když původní plán byl hrát "zaďoura" k respektu k spoupeří a plné hale oderských příznivců. Vedení 3:0 jsme drželi zuby nehty a opět se nám vybavil mimulý týden, kdy jsme doslova pro....zápas. Bitva až do konce a taktické pokyny i 2 penalty, které soupeř proměnil nás nezlomili a doslova jsme vydřeli vítězství na hale v Odrách. Bohužel jsme přišli asi do koce sezóny o Uhlíře, ale koletkivní výkon byl nekutečný a jsem rád, že se s námi neustále počítá do PO. Z mého pohledu se jednalo o velmi vyhrocené utkání, které velmi dobře zvládli rozhodči. Velký rspekt patří i oderským fanouškům, kdy i přes pár nepokojů, bylo vše v rámci regulí. A navíc jsme konečně hráli na větší hale, která nám vyhovuje.Díky patří celému týmu za skvělou koordinaci.
28.02.2019
• Milan  |  23.11.2019 23:20:52  |  IP: 83.208.---.---
ád bych dodal, že se omlouvám, za nedodané předešlé komentáře, ale bohužel pracovní povinnosti a rodina si žádá své. Když jsem před zápasem dostal omluvenku od nej střelce Kremzera a informaci od Vojtka a Hurty, že ze zdravotních důvodů nenastoupí a Petru Horákovi se narodil nový člen TD, tudíž taky KO, ale gratulace. Proti BB Odry bez plné "nálože" na jejich půdě byla, po dvou promrhaných zápasech, tato skutečnost doslova likvidující. Do jednoho z nejtěžších utkání sezóny byl povolán veterán M.Indrák a mladíček Bátrla a nakonec to byl asi zatím můj nejlepší tah této sezóny. Utkání jsme rozehráli ve velkém stylu "Top Dogs NJ", i když původní plán byl hrát "zaďoura" k respektu k spoupeří a plné hale oderských příznivců. Vedení 3:0 jsme drželi zuby nehty a opět se nám vybavil mimulý týden, kdy jsme doslova pro....zápas. Bitva až do konce a taktické pokyny i 2 penalty, které soupeř proměnil nás nezlomili a doslova jsme vydřeli vítězství na hale v Odrách. Bohužel jsme přišli asi do koce sezóny o Uhlíře, ale koletkivní výkon byl nekutečný a jsem rád, že se s námi neustále počítá do PO. Z mého pohledu se jednalo o velmi vyhrocené utkání, které velmi dobře zvládli rozhodči. Velký rspekt patří i oderským fanouškům, kdy i přes pár nepokojů, bylo vše v rámci regulí. A navíc jsme konečně hráli na větší hale, která nám vyhovuje.Díky patří celému týmu za skvělou koordinaci. Přesto bych chtěl poděkovat za nadstardantní výkon brankáři Beňovi, kapitánovi M.Bajgerovi, Vavřovi za novou roli v obraně a Martinu Indrákovi za odvahu a vynikajíci výkon a velmi mě překvapil výkon mladíka Bátrli
28.02.2019
• Milan  |  23.11.2019 23:14:59  |  IP: 83.208.---.---
BB ODRY - TD Nový Jičín 7:8

sestava: Beňo- Bialek - Vavřík - Kocmich - Bajger, Tobola - Handrych - Hykel - Bátrla - Indrák - Uhlíř. trenér L. Dorotík, vedoucí Milan Miloševič

Rád bych dodal, že se omlouvám, za nedodané předešlé komentáře, ale bohužel pracovní povinnosti a rodina si žádá své. Když jsem před zápasem dostal omluvenku od nej střelce Kremzera a informaci od Vojtka a Hurty, že ze zdravotních důvodů nenastoupí a Petru Horákovi se narodil nový člen TD. Proti BB Odry bez plné "nálože" na jejich půdě bylo po dvou promrhaných zápasech pro mě tato skutečnost doslova likvidující. Do jednoho z nejtěžích utkání sezóny byl povolán veterán M.Indrák a mladíček Bátrla a nakonec to byl asi zatím můj neslepší tah této sezóny. Utkání jsme rozehráli ve velkém stylu "Top Dogs NJ", i když původní plán byl hrát "zaďoura" k respektu k spoupeří a plné hale oderských příznivců. Vedení 3:0 jsme drželi zuby nehty a opět se nám vybavil mimulý týden, kdy jsme doslova pro....zápas. Bitva až do konce a taktické pokyny i 2 penalty, které soupeř proměnil nás nezlomili a doslova jsme vydřeli vítězství na hale v Odrách. Bohužel jsme přišli asi do koce sezóny o Uhlíře, ale koletkivní výkon byl nekutečný a jsem rád, že se s námi neustále počítá do PO. Z mého pohledu se jednalo o velmi vyhrocené utkání, které velmi dobře zvládli rozhodči. Velký rspekt patří i oderským fanouškům, kdy i přes pár nepokojů, bylo vše v rámci regulí. A navíc jsme konečně hráli na větší hale, která nám vyhovuje.Díky patří celému týmu za skvělou koordinaci.

28.02.2019
• Milan  |  28.02.2019 18:36:04  |  IP: 83.208.---.---
G.T.Trojanovice - Top Dogs NJ 8:12 (4:3)

sestava: Holáň - Miloševič - Bajer - Šimek - Bátrla, Hrachovec - Vojtko - Bajger - Kremzer - Uhlíř -Tobola

branky: Bátrla 4, Kremzer 3, Tobola 2, Bajger, Uhlíř, Vojtko

Po velmi krásném futsalovém a dramatickém utkání jsme se stali vítězi jen ,,PLAY OUT,,.

Oba týmy se potkaly k závěrečnému utkání v téměř kompletních sestavách. Jen na brankářských postech si to proti sobě rozdaly týmové ,,dvojky,, a zvítězil starší z gólmanů. Utkání mělo vysokou úroveň hodnou play off, nám se povedl vynikající obrat v závěru utkání. Škoda, že jsme v sezóně nepředvedli vícekrát takový výkon, mohli jsme zasáhnout i do play off. Každopádně letošní ročník byl velmi kvalitní a všechna utkání byla zcela vyrovnaná.

02.02.2019
• Milan  |  02.02.2019 23:05:15  |  IP: 90.176.---.---
TOP DOGS NJ - SK Krmelín 5:4 (2:1) branky: Bajer, Bátrla 2, Tobola 2

sestava: Beňo - Bajer - Vojtko - Bajger - Kremzer, Handrych- Horák - Uhlíř - Bátrla - Miloševič (K)

Definitvní tečku za záchranou v soutěži jsme zvládli. A nyní ještě nastoupíme k utkání o umístění.